Marek Królik, Idalia Królik
Al. Gen. A. Chruściela 68
04-412 Warszawa
tel. 022 611 83 68
tel./fax 022 611 83 90
tel. kom 0 602 496 939
e-mail: azel@azeldachy.com.pl
Obowiązek Informacyjny
 
  STRONA GŁÓWNA DACHY RYNNY OKNA DACHOWE  

Strona warta odwiedzenia :


stat4u
•  BLACHY DACHOWE I ELEWACYJNE
WYBRANY ASORTYMENT:

Firma Blachy Pruszyński jednym z największych producentów pokryć dachowych i elewacyjnych w Polsce. Filozofia działania opiera się na założeniu, że klient zawsze powinien być zadowolony zarówno z poziomu obsługi jak i jakości produktów. Więcej informacji o produktach oraz aktualne cenniki znajdziecie Państwo na stronie internetowej producenta: www.pruszynski.com.pl.
KRON SZAFIR RUBIN PLUS
PANEL PD 510T - N PANEL PD 510F - N PANEL PD 300
TRAPEZ T 20 PF 25 TRAPEZ T 7 ELEWACYJNY

Produkty Ruukki Polska charakteryzują się innowacyjnością, najwyższą jakością, konkurencyjną ceną i znakomitym serwisem.
Więcej informacji o produktach i cennikach znajdziecie Państwo na stronę internetowej www.rautaruukki.com.pl.

ADAMANTE FINNERA MONTERREY PREMIUM
VINTAGE SR30-1120 CLASSIC PREMIUM PROFIL T20 PREMIUM

BLACHY TRAPEZOWE


MAXI® TRAPEZ RR-18 R

MAXI® TRAPEZ RR-18 R

MAXI® TRAPEZ RR-18 R

MAXI® TRAPEZ RR-18 R

MAXI® TRAPEZ RR-18 R

MAXI® TRAPEZ RR-18 R


Oto wyjątkowe cechy dachów Lindab: falisty kształt krawędzi czołowej, który nadaje okapowi dachu właściwie i bardzo harmonijne zakończenie. Dzięki niemu połączenia arkuszy nikną na połaci dachowej. Patrząc na dach odnosimy wrażenie, że pokryty jest dachówką.
Więcej informacji o produktach i cennikach znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.lindab.pl.
ROCA SERENA LPAH ROCA TOSCANA


Plannja to jedna z wiodących europejskich marek w branży szlachetnych produktów z blach cienkich dla rynku budowlanego. Nasze systemy produktów ułatwiają proste i ekonomiczne budowanie estetycznych obiektów. Więcej informacji o produktach i cennikach znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.plannja.com.
ROYAL REGOLA REGENT
SMART RAPID EMKA


•  P A P Y    T E R M O I Z O L A C Y J N E

Zakład Materiałów Hydroizolacyjnych NEXLER w Jaśle należy do Spółki LOTOS Asfalt. W swoim asortymencie Zakład  Materiałów Hydroizolacyjnych NEXLER posiada innowacyjną linię produktową pap elastomerobitumicznych, jak również produkty przeznaczone dla firm wyspecjalizowanych w hydroizolacji obiektów inżynierskich. Producentem pap marki NEXLER jest lider polskiego rynku asfaltów drogowych LOTOS Asfalt Sp. z o.o. Więcej informacji o produktach i cennikach znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.nexler.pl.

•  G O N T Y

Gonty bitumiczne Katepal to nowoczesne, trwałe, estetyczne, samoprzylepne i łatwe w układaniu pokrycie dachowe. Wykonane są z maty z włókna szklanego, impregnowanego, pokrytego masą bitumiczną i posypką mineralną lub ceramiczną w różnych kolorach. Płaszczyzna spodnia jest samoprzylepna, modyfikowana elastomerem SBS. Dzięki temu dach jest bardzo szczelny i odporny na silne wiatry nawet bezpośrednio po ułożeniu.
Więcej informacji o produktach i cennikach znajdziecie Państwo na stronę internetowej www.katepal.fi.
 


www.isola.plProjekt i wykonanie : ARKA
Polityka prywatności