Marek Królik, Idalia Królik
Al. Gen. A. Chruściela 68
04-412 Warszawa
tel. 022 611 83 68
tel./fax 022 611 83 90
tel. kom 0 602 496 939
e-mail: azel@azeldachy.com.pl
Obowiązek Informacyjny
 
  STRONA GŁÓWNA DACHY RYNNY OKNA DACHOWE  



























Strona warta odwiedzenia :


stat4u
•  O K N A    D A C H O W E



Światło i powietrze mogą być dostarczane na poddasze wieloma sposobami. System produktów VELUX pozwala dostarczać światło i powietrze w kontrolowany sposób.

Troska o najdrobniejsze szczegóły sprawiły, że VELUX zyskał opinię lidera w jakości, opartej na ponad sześćdziesięcioletniej tradycji.

www.velux.com.pl


O atrakcyjności okien dachowych FAKRO decyduje, obok wysokiej jakości produktów, również ich dostępność. Sprawnie funkcjonująca sieć dystrybucji pozwala na szybkie realizowanie zamówień. W Polsce sieć około 3 tysięcy hurtowni oraz składów materiałów budowlanych obejmuje swym zasięgiem teren całego kraju. Sprzedaż okien we wszystkich regionach koordynują doradcy techniczni firmy.

www.fakro.com.pl


ROLETA ZEWNĘTRZNA ROTO to produkt luksusowy z najwyższej półki - precyzyjnie współdziałający z komfortowymi oknami dachowymi Roto. Spośród innych dostępnych na rynku rolet wyróżnia się tym, że nawet przy opuszczonej rolecie okno można bez problemu otworzyć i ustawić w pożądanym położeniu - np. po to, by przewietrzyć mieszkanie lub wychylić się przez okno bez konieczności zwijania rolety.

www.roto.pl



Projekt i wykonanie : ARKA
Polityka prywatności